Kolorowe rewolucje z farbami Viva Garden!

Wiosna to czas, kiedy przyroda na nowo budzi się do życia. Słońce, wyższe temperatury,pierwsze kwiaty i zieleń przekładają się także na nasze lepsze samopoczucie i chęć do działania. To idealny moment na kolorowe rewolucje w ogrodzie lub na balkonie. W ich przeprowadzeniu pomogą farby ogrodowe Viva Garden!

2019-02-25 12:33:26

Kiedy spod ziemi zaczynają przebijać pierwsze kwiaty, a na drzewach pojawiają się pierwsze liście, przyroda znów zaczyna nas zachwycać bogactwem zapachów i kolorów. Topniejący śnieg odsłania jednak także te elementy ogrodu lub tarasu, które po zimie nie zawsze wyglądają idealnie. To doskonały moment, aby odświeżyć meble ogrodowe, drewniane ławki i pergole. Dzięki farbom ogrodowym możesz stworzyć piękne, tętniące kolorami miejsce. Nie musisz się ograniczać jedynie do tradycyjnej palety brązów, w jakiej najczęściej dostępne są impregnaty i lakierobejce. Gama farb Viva Garden! to aż 29 różnych kolorów, które możesz dowolnie mieszać i łączyć.


Metamorfoza ogrodu jak za dotknięciem magicznej różdżki


Odnowienie różnych elementów ogrodu przy użyciu farb Viva Garden! jest niezwykle łatwe. Uniwersalność produktu sprawia, że możesz tę samą farbę wykorzystać do pomalowania różnych powierzchni: drewna, metalu, kamienia, cegły, betonu czy terakoty. Dzięki temu na pozór różne elementy możesz połączyć w kolorystycznie spójną całość niedużym nakładem pracy, bo farba bardzo szybko schnie i jest odporna na deszcz już po godzinie od aplikacji, a malowanie nią jest łatwe i przyjemne. Niewielki będzie również nakład finansowy, bo puszka farby jest zdecydowanie tańsza niż nowe meble ogrodowe czy pergole.

Baw się kolorami

W palecie barw Viva Garden! każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośników pasteli zachwycą takie kolory jak: „niezapominajka” „płatki wiśni” czy „kwiat lipy”. Zwolennicy intensywnych barw mogą  sięgnąć po kolory takie jak: „czerwone piwonie”, „różowe goździki” czy „chabrowe pole”. Marzysz o stworzeniu własnego, niepowtarzalnego koloru? Farby możesz ze sobą dowolnie łączyć, tworząc unikatowe i oryginalne kolory. Do wspólnego malowania możesz zaprosić dzieci – farba jest bezzapachowa, a mycie pędzli oraz wałków szybkie i bezproblemowe.

 

Garść inspiracji

 

Chciałbyś coś zmienić w swoim przydomowym otoczeniu, ale brakuje Ci pomysłów? Zajrzyj na stronę www.vivagarden.pl, gdzie znajdziesz mnóstwo barwnych inspiracji. Dodatkowo na podstronie „Wasze projekty” możesz sprawdzić, jak swoje ogrody przy użyciu farb Viva Garden! odmieniły inne osoby. Na kanale „Viva Garden Viva Home” w serwisie YouTube z krótkich tutoriali dowiesz się, jak zrobić ogrodowe rewolucje i zobaczysz, jak krok po kroku stworzyć np. kolorowy stolik ze skrzynek czy meble z palet. A co, jeśli dany kolor za jakiś czas Ci się znudzi? Zawsze możesz uruchomić wyobraźnię i wybrane elementy przemalować na nowo, na zupełnie inne kolory. W końcu serce podpowiada… Viva Garden!

ZNAJDŹ NAS: