Deski kompozytowe RELAZZO – piękne jak drewno, mocne jak polimer

Deski w szerokim wyborze barw i wzorów powierzchni, a także trwałe latami. Takie, które mimo deszczu i słońca zachowują wciąż taką samą świeżość koloru. Bezpieczne, bez drzazg i antypoślizgowe. Jeśli zechcemy połączyć te unikalne właściwości z pięknym designem to wybór musi paść na deski RELAZZO.

2018-12-18 11:06:49

Tajemnicą RELAZZO są dwie główne zalety – niewiarygodna trwałość i wygląd autentycznego drewna. Dzięki nim zwyciężają z klasycznymi deskami, płytkami czy kamiennymi imitacjami drewna.

Jednym z podstawowych zastosowań desek kompozytowych RELAZZO jest taras. Prawie każdy materiał użyty do jego budowy po prostu się zużywa. Deski blakną pod wpływem słońca, deszczu czy śniegu, zacierają się wskutek szurania butami, przesuwania krzeseł, pękają pod wpływem nóżek grilla. Odporne na te działania są deski kompozytowe. Warto podkreślić, że obok tarasów, deski RELAZZO można stosować na balkonach, podestach czy jako elewację.

Nieograniczone możliwości projektowania

Już na etapie projektu i doboru materiału deski te dają dużą swobodę kreowania. Są dostępne w pięciu wariantach wykończenia, w trzech szerokościach i w sporej palecie kolorów. Można dzięki nim zaprojektować niepowtarzalny taras, na którym będziemy wypoczywać z przyjemnością – i to nie tylko latem, ale również w pierwszych promieniach wiosennego słońca. Do wyboru są wersje puro, finello&naturo, coro&calmo, zatem możliwości aranżacyjne są właściwie nieograniczone.

Deski kompozytowe RELAZZO wykonane są z kompozytu RAUWOOD, co sprawia, że są trwałe i każdego dnia wyglądają tak, jakby dopiero zostały zamontowane. Po zakończeniu sezonu nie trzeba ich konserwować, uzupełniać czy naprawiać. Wystarczy tylko raz na jakiś czas zamieść taras czy umyć go wodą, nawet za pomocą myjki wysokociśnieniowej. Nic więcej! Raz położone służą latami, niezależnie od tego, czy z tarasu korzystamy raz w miesiącu czy prawie codziennie rozstawiamy na nim krzesełka i stolik do kawy, nie mówiąc już o regularnych spotkaniach przy grillu. 

Deski RELAZZO, choć wyglądają jakby wycięto je w tartaku z bloków klasycznego drewna, to nie muszą być malowane, szlifowane czy konserwowane olejami. Kompozyt drewniano-polimerowy łączy bowiem cechy obu swoich komponentów. Za autentyczny wygląd odpowiada ponad 50-procentowy udział drewna, ale za niesamowitą trwałość – polipropylen. W efekcie dostajemy materiał, który wygląda jak drewno, w dotyku przypomina drewno, pachnie jak drewno i jak drewno daje się obrabiać. Ale… jest nieporównywalnie trwalszy od drewna, nie blaknie na słońcu i deszczu, nie ma drzazg, a do tego nawet po oblaniu wodą nie jest śliski. Pełne bezpieczeństwo zapewnione.

Sprawdź więcej na www.relazzo.pl

 

ZNAJDŹ NAS: