WZORY na wiosnę. Warszawskie targi designu.

W ostatni weekend kwietnia, w dniach  27-28.04 odbędzie się kolejna edycja warszawskich targów designu WZORY. To wyjątkowe święto designu, podczas którego polscy projektanci będą mieli okazje nie tylko sprzedawać swoje przedmioty, ale też poznać innych pasjonatów wzornictwa.  

2019-03-25 13:53:25

Udział w Targach WZORY pozwoli odkryć najnowsze trendy, wymienić się doświadczeniami i pomysłami z innymi wystawcami, porozmawiać z klientami o ich gustach i oczekiwaniach, a także usłyszeć ich opinie o swoich produktach – gdy większość sprzedaży designu odbywa się online, to doskonała okazja do dzielenia pasji, wiedzy i zaangażowania z realną społecznością.

Podczas Targów WZORY będzie można zakupić i wystawić wszelkie możliwe przedmioty: meble, ceramikę, grafiki, tekstylia, dekoracje i akcesoria – wszystko, co pozwoli urządzić wnętrze.

Targi są realnym panelem wymiany doświadczeń i wiedzy dla całej branży szeroko pojętych designerów i rzemieślników, co wpisane jest każdorazowo w program wydarzenia. Organizatorkom targów przyświeca hasło  „Collaboration is the new future”.  W zgodzie z tym założeniem tworzą wykłady, konferencje, panele dyskusyjne i warsztaty.

WZORY to jednak nie tylko poznawanie klientów i branży. Dzięki zaangażowanym w nie twórcom i wystawcom, edukują – propagują nie tylko piękno i funkcjonalność, ale też ekologię. W związku z tym na targach odbywają się zajęcia, które pod tym względem  inspirują odbiorców i wytwórców – pomaga to zmienić, dzięki świadomości branży i nabywców, nie tylko środowisko domowe, ale i naturalne.

Propagując te wartości, na wiosennej edycji będzie można kupić również rośliny, które zmienią Twój dom w zielony azyl.

WZORY to więc doskonała okazja do zaprezentowania designu, doceniającego naturalne piękno drewna. Wśród wystawców podczas najbliższej edycji znajdą się m.in. Woodwriter z wyrobami papierniczymi oprawionymi w drewno, HS Studio – sklep z odrestaurowanymi meblami vintage, NUDO design charakteryzujące się minimalizmem projektów oraz Stalo/Drzew łączący w wyrafinowany sposób drewno i stal.

Wydarzenie odbędzie się w pięknym, zabytkowym domu Towarowym Braci Jabłkowskich.

Jeśli chcesz wziąć udział w targach jako wystawca, możesz zgłosić się na stronie https://wzorytargi.pl/formularz-zgloszeniowy/

 

Wejścia dla odwiedzających i kupujących nie są biletowane.

Zapraszamy!

 


Więcej informacji na stronie https://wzorytargi.pl/

FB https://www.facebook.com/targi.wzory/

ZNAJDŹ NAS: